Výsledky
Finálové kolo
Pořadatel: BC Slaný | ||||||||||
Říčany | Wizards Holky | Wizards Kluci | BC Slaný | PORG | Prosek | Nusle | Skore |
Body |
Pořadí | |
Říčany | 41:21 | 33:22 | 32:27 | 50:26 | 36:14 | 61:21 | 253:131 | 12 | 1. | |
Wizards Holky | 21:41 | 13:26 | 23:39 | 50:21 | 34:28 | 36:37 | 177:192 | 8 | 4. | |
Wizards Kluci | 22:33 | 26:13 | 27:31 | 41:10 | 34:11 | 52:14 | 202:112 | 10 | 3. | |
BC Slaný | 27:32 | 39:23 | 31:27 | 51:19 | 31:26 | 51:17 | 230:144 | 11 | 2. | |
PORG | 26:50 | 21:50 | 10:41 | 19:51 | 16:11 | 39:28 | 131:231 | 8 | 6. | |
Prosek | 14:36 | 28:34 | 11:34 | 26:31 | 11:16 | 16:19 | 106:170 | 6 | 7. | |
Nusle | 21:61 | 37:36 | 14:52 | 17:51 | 28:39 | 19:16 | 136:255 | 8 | 5. |
Pořadatel: Borotín | |||||||
Borotín | ŠSK Slaný | BA Roudnice | Dubeč | Skore | Body | Pořadí | |
Borotín | 64:14 | 57:20 | 48:15 | 169:49 | 6 | 1. | |
ŠSK Slaný | 14:64 | 23:48 | 26:18 | 63:130 | 4 | 3. | |
BA Roudnice | 20:57 | 48:23 | 19:10 | 87:90 | 5 | 2. | |
Dubeč | 15:48 | 18:26 | 10:19 | 43:93 | 3 | 4. |
9. kolo
Pořadatel: SŠB Pardubice | |||||||
SŠB Pardubice | HB Basket A | Dubeč | Sokol Pr. | Skore | Body | Pořadí | |
SŠB Pardubice | 10:32 | 6:46 | 12:54 | 28:132 | 3 | 4. | |
HB Basket A | 32:10 | 6:51 | 19:16 | 57:77 | 5 | 2. | |
Dubeč | 46:6 | 51:6 | 47:9 | 144:21 | 6 | 1. | |
Sokol Pr. | 54:12 | 16:19 | 9:47 | 79:78 | 4 | 3. |
Pořadatel: Wizards Kluci | |||||||
Wizards Kluci | Říčany | Studánka | BC Slaný | Skore | Body | Pořadí | |
Wizards Kluci | 38:45 | 52:0 | 31:17 | 121:62 | 5 | 2. | |
Říčany | 45:38 | 65:0 | 38:24 | 148:62 | 6 | 1. | |
Studánka | 0:52 | 0:65 | 0:66 | 0:183 | 3 | 4. | |
BC Slaný | 17:31 | 24:38 | 66:0 | 107:69 | 4 | 3. |
8. kolo
Pořadatel: Jablonec | ||||||
Jablonec | Prosek | SŠB Pardubice | Skore | Body | Pořadí | |
Jablonec | 26:14 | 41:19 | 67:33 | 4 | 1. | |
Prosek | 14:26 | 37:44 | 51:70 | 2 | 3. | |
SŠB Pardubice | 19:41 | 44:37 | 63:78 | 3 | 2. |
7. kolo
Pořadatel: SŠB Pardubice | ||||||
SŠB | Studánka | Jablonec | Skore | Body | Pořadí | |
SŠB | 33:14 | 22:34 | 55:48 | 3 | 2. | |
Studánka | 14:33 | 12:60 | 26:93 | 2 | 3. | |
Jablonec | 34:22 | 60:12 | 94:34 | 4 | 1. |
6. kolo
Pořadatel: Jablonec | ||||||
Jablonec | HB Basket | SŠK Slaný | Skore | Body | Pořadí | |
Jablonec | 26:20 | 9:100 | 35:120 | 3 | 2. | |
HB Basket | 20:26 | 12:105 | 32:131 | 2 | 3. | |
SŠK Slaný | 100:9 | 105:12 | 205:21 | 4 | 1. |
Pořadatel: Sadská | ||||||
Sadská | BŠ Praha | Říčany | Skore | Body | Pořadí | |
Sadská | 76:24 | 23:30 | 99:54 | 3 | 2. | |
BŠ Praha | 24:76 | 20:34 | 44:110 | 2 | 3. | |
Říčany | 30:23 | 34:20 | 64:43 | 4 | 1. |
5. kolo
Pořadatel: BC Slaný | ||||||
BC Slaný | SŠK Slaný | Sokol Pr. | Skore | Body | Pořadí | |
BC Slaný | 24:37 | 26:53 | 50:90 | 2 | 3. | |
SŠK Slaný | 37:24 | 24:25 | 61:49 | 3 | 2. | |
Sokol Pražský | 53:26 | 25:24 | 78:50 | 4 | 1. |
Pořadatel: PORG | ||||||
PORG | BS Norbertov | Dubeč | Skore | Body | Pořadí | |
PORG | 43:24 | 38:32 | 81:56 | 4 | 1. | |
BS Norbertov | 24:43 | 29:28 | 53:71 | 3 | 2. | |
Dubeč | 32:38 | 28:29 | 60:67 | 2 | 3. |
Pořadatel: Wizards Holky | ||||||
Borotín | Wizards K | Wizards H | Skore | Body | Pořadí | |
Borotín | 54:12 | 57:11 | 111:23 | 4 | 1. | |
Wizards K | 12:54 | 20:30 | 32:84 | 2 | 3. | |
Wizards H | 11:57 | 30:20 | 41:77 | 3 | 2. |
4. kolo
Pořadatel: HB Basket 1 | |||||||
HB Basket 1 | HB Basket A | Wizards K | Norbertov | Skore | Body | Pořadí | |
HB Basket 1 | 19:9 | 10:31 | 12:52 | 41:92 | 4 | 4. | |
HB Basket A | 9:19 | 9:19 | 23:22 | 41:60 | 4 | 3. | |
Wizards K | 31:10 | 19:9 | 39:25 | 89:44 | 6 | 1. |
|
BS Norbertov | 52:12 | 22:23 | 25:39 | 99:74 | 4 | 2. |
Pořadatel: Wizards Holky | ||||||
Wizards H | SŠB Pardubice | PORG | Skore | Body | Pořadí | |
Wizards H | 42:17 | 27:61 | 69:78 | 3 | 2. | |
SŠB Pardubice | 17:42 | 8:104 | 25:146 | 2 | 3. | |
PORG | 61:27 | 104:8 | 165:35 | 4 | 1. |
2. kolo
Pořadatel: Sokol Pražský | |||||||
SoPr | HB Basket | Prosek | Dubeč | Skore | Body | Pořadí | |
SoPr | 102:7 | 86:13 | 40:36 | 228:56 | 6 | 1. | |
HB Basket | 7:102 | 27:28 | 4:49 | 38:179 | 3 | 4. | |
Prosek | 13:86 | 28:27 | 6:87 | 47:200 | 4 | 3. |
|
Dubeč | 36:40 | 49:4 | 87:6 | 172:50 | 5 | 2. |
Pořadatel: BŠ Praha | |||||||
BŠ Praha | Beroun | Kolín | BS Norbertov | Skore | Body | Pořadí | |
BŠ Praha | 58:4 | 58:6 | 32:16 | 148:26 | 6 | 1. | |
Beroun | 4:58 | 32:18 | 34:28 | 70:104 | 5 | 2. | |
Kolín | 6:58 | 18:32 | 10:74 | 34:164 | 3 | 4. |
|
BS Norbertov | 16:32 | 28:34 | 74:10 | 118:76 | 4 | 3. |
Pořadatel: Porg | |||||||
Porg | Nusle | ŠSB Pardubice | Kralupy | Skore | Body | Pořadí | |
Porg | 40:14 | 47:24 | 37:31 | 124:69 | 6 | 1. | |
Nusle | 14:40 | 31:20 | 48:39 | 93:99 | 5 | 2. | |
ŠSB Pardubice | 24:47 | 20:31 | 16:53 | 60:131 | 3 | 4. |
|
Kralupy | 31:37 | 39:48 | 53:16 | 123:101 | 4 | 3. |
Pořadatel: Roudnice | |||||||
Roudnice | Wizards | Sok. Kladno | USK | Skore | Body | Pořadí | |
Roudnice | 37:25 | 77:14 | 50:22 | 164:61 | 6 | 1. | |
Wizards | 25:37 | 25:12 | 42:29 | 92:78 | 5 | 2. | |
Sok. Kladno | 14:77 | 12:25 | 22:50 | 48:152 | 3 | 4. | |
USK | 22:50 | 29:42 | 50:22 | 101:114 | 4 | 3. |
Pořadatel: Wizards H | |||||||
Wizards H | Říčany | Slaný | Jablonec | Skore | Body | Pořadí | |
Wizards H | 21:51 | 9:47 | 28:25 | 58:123 | 4 | 3. | |
Říčany | 51:21 | 31:30 | 38:10 | 120:61 | 6 | 1. | |
Slaný | 47:9 | 30:31 | 76:20 | 153:60 | 5 | 2. |
|
Jablonec | 25:28 | 10:38 | 20:76 | 55:142 | 3 | 4. |
Pořadatel: Stud. Pardubice - BEZ ZÁRUKY!!! | |||||||
Pardubice | HB Basket | SŠK Slaný | Sadská | Skore | Body | Pořadí | |
Pardubice | 2:118 | 0:133 | 3:84 | 5:335 | 3 | 4. | |
HB Basket | 118:2 | 48:16 | 64:26 | 230:44 | 6 | 1. | |
SŠK Slaný | 133:0 | 16:48 | 48:50 | 197:98 | 4 | 3. |
|
Sadská | 84:3 | 26:64 | 50:48 | 160:115 | 5 | 2. |
1. kolo
Pořadatel: Basketball School Norberov | ||||||
BS Norbertov | Sokol Pražský | Říčany | Skore | Body | Pořadí | |
BS Norbertov | 25:23 | 36:34 | 61:57 | 4 | 1. | |
Sokol Pražský | 23:25 | 35:18 | 58:43 | 3 | 2. | |
Říčany | 34:36 | 18:35 | 52:71 | 2 | 3. |
Pořadatel: Sadská | |||||||
Sadská | Kolín | Kladno | Pardubice | Skore | Body | Pořadí | |
Sadská | 60:10 | 86:4 | 81:7 | 227:21 | 6 | 1. | |
Kolín | 10:60 | 8:79 | 23:59 | 41:198 | 3 | 4. | |
Kladno | 4:86 | 79:8 | 42:28 | 125:122 | 5 | 2. |
|
Pardubice | 7:81 | 59:23 | 28:42 | 94:146 | 4 | 3. |
Pořadatel: Prosek | |||||||
Prosek | Wizards H | Kralupy | St. Pardubice | Skore | Body | Pořadí | |
Prosek | 20:38 | 54:26 | 52:22 | 126:86 | 5 | 2. | |
Wizards H | 38:20 | 34:24 | 45:21 | 117:65 | 6 | 1. | |
Kralupy | 26:54 | 24:34 | 38:12 | 88:100 | 4 | 3. | |
St. Pardubice | 22:52 | 21:45 | 12:38 | 55:135 | 3 | 4. |
Pořadatel: Slaný | |||||||
Slaný | BŠ Praha | BA Roudnice | HB Basket | Skore | Body | Pořadí | |
Slaný | 8:39 | 27:29 | 26:13 | 61:81 | 4 | 3. | |
BŠ Praha | 39:8 | 33:16 | 34:21 | 106:45 | 6 | 1. | |
BA Roudnice | 29:27 | 16:33 | 27:19 | 72:79 | 5 | 2. | |
HB Basket | 13:26 | 21:34 | 19:27 | 53:87 | 3 | 4. |
Pořadatel: Wizards | |||||||
Wizzards | Jablonec | St.Pardubice | Slaný | Skore | Body | Pořadí | |
Wizards | 29:17 | 13:18 | 18:61 | 60:96 | 4 | 3. | |
Jablonec | 17:29 | 17:49 | 15:51 | 49:129 | 3 | 4. | |
Studánka Pardubice | 18:13 | 49:17 | 24:42 | 91:72 | 5 | 2. | |
Slaný | 61:18 | 51:15 | 42:24 | 154:57 | 6 | 1. |